Budujemy kreatywność dzieci i dorosłych

Zabawka którą każdy zna

W dobie mocno rozwijającego się świata internetowego, niełatwo zachęcić dzieci do zabaw poza komputerem. Wtedy z pomocą przychodzi nam zestaw klocków lego. Dzięki rozbudowanej tematyce modeli, możemy wybrać komplet odpowiedni do zainteresowań naszej pociechy. Jest to idealna forma zabawy rodzinnej, w której każdy rozbudzi swoją kreatywność i stworzy coś unikatowego. Już od najmłodszych lat dziecko uczy się kształtów i kolorów, ćwicząc przy tym zdolności manualne. Wraz z rozwojem naszego malucha, możemy komponować inne elementy zestawów i tworzyć krainę z ich ulubionych bajek. W kompletach klocków lego nie zabraknie kultowych postaci takich jak Ninjago, Disney Princess,lub dla starszych pociech Marvel Super Heroes.

Przyjemność z nauki, to takie proste !

Dlaczego klocki lego miałyby przyczynić się do rozwoju naszego dziecka ?

– zestawy zawierają elementy, służące do samodzielnej konstrukcji, co powoduje skupienie i chęć tworzenia

– praca zespołowa podczas budowania modeli to najlepsza okazja do nauki empatii i komunikacji

– łączenie różnych zestawów powoduje chęć rozwoju i ciągłego udoskonalania zrealizowanych już kompozycji

Ponadto wszystkie zabawki lego są skrupulatnie testowane, aby spełnić światowe wymogi bezpieczeństwa.

Mamo, tato, czas na zabawę !

Jeśli myślicie, że nasze zestawy są stworzone tylko dla dzieci, to nic bardziej mylnego ! Lego skonstruowało modele wpadające w gusta wielbicieli konstruowania. Fani kultowego kina Gwiezdnych Wojen, pobudzą swoją twórczą moc komponując filmowy świat. Dla kochających architekturę, wykonaliśmy znane zabytki do samodzielnego budowania. Świat motoryzacji daje pole do popisu, w formowaniu modeli zabytkowych, nowoczesnych, jak i tych sportowych.

Klocki Lego (www.taniaksiazka.pl) to frajda dla dzieci i dorosłych. Nic więc dziwnego, że zrzeszają masę wielbicieli na całym świecie. Idealny prezent dla każdego miłośnika dobrej zabawy i nieszablonowego myślenia. Zaawansowane modele sprawdzą się zarówno do wielokrotnego budowania, ale będą także świetną ozdobą do naszego pokoju.